Serwis prawny on-line

Serwis Prawny LEGARTIS on-line
powstał dla osób, dla których osobista wizyta w kancelarii prawnej jest zbyt czasochłonna. Dotyczy to przede wszystkim przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność w miejscu, gdzie nie ma kancelarii prawnych i dla których wizyta taka wiąże się z podróżą służbową do najbliższego większego miasta.

Serwis Prawny LEGARTIS on-line
jest także przeznaczony dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, którzy potrzebują fachowej pomocy w sformułowaniu pism procesowych (pozwu, odpowiedzi na pozew, apelacji, wniosków zażaleń). Taka formuła Serwisu Prawnego LEGARTIS wychodzi naprzeciw potrzebom osób występujących przed sądem samodzielnie, którzy chcą zasięgnąć opinii specjalistów z poszczególnych dziedzin prawa w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Nasi specjaliści udzielą wyczerpujących wyjaśnień w sposób czytelny dla osób, które nie maja na co dzień styczności z prawem. Za treść opinii prawnych odpowiadają radcowie prawni współpracujący z kancelarią, radca prawny podpisuje się pod każda swoją opinią własnoręcznym podpisem i pieczęcią.

Serwis Prawny LEGARTIS on-line
powstał w oparciu o założenie maksymalnej prostoty. Korzystanie z serwisu nie wymaga uciążliwej rejestracji lub zakładania konta. Wystarczy wypełnić i wysłać formularz. Następnie Nadawca otrzyma wiadomość zwrotną z określającą koszt i termin wykonania usługi. Bezpieczeństwo przesyłanych informacji gwarantuje szyfrowe połączenie SSL.

Korzystanie z Serwisu Prawnego Legartis on-line to wygoda bezpieczeństwo i redukcja kosztów obsługi prawnej.